uudised

>>

Lebedev Leedus poodiumil

29.05.2017

Nädalavahetusel posalesid meie klubi noorvehklejad Kaunases toimunud rahvusvahelisel vehklemisturniiril Gaja-Dvikova Cup 2017 ning samas peetud U14 Euroopa karikavõistluste etapil.

U14 EKV etapil saavutasid klubi parimatena Markus Salm ja Vanessa Ber 6. koha.

Pääsuks poolfinaali tuli Markusel dramaatilises heitluses seisuga 14:15 alla vanduda hilisemale võitjale Andriy Opanasenkole. Seejuures juhtis Markus kohtumist veel 14:12, kuid viimane torge jäigi sel korral kahjuks tegemata.

Finaalis alistas Opanasenko seisuga 15:8 Henrik Priimäe Haapsalust. Kolmandad kohad saavutasid Valentin Altunin (SBSK Draakon) ning ukrainlane Mykhailo Kublytskyi.

Tulemused:

Vanessa Ber sai alagrupis 1 kaotuse ja see andis talle play-off tabelisse 8. asetuse. Veerandfinaalis tuli tal tunnistada tabelisse esimesena asetatud ukrainlanna Sophie Chavigny 15:8 paremust.

Turniiri võitis ukrainlanna Yeva Mazur, kes finaalis alistas Haapsalu vehkleja Madli Palgi seisuga 15:7.

Kolmandad kohad said valgevenelanna Ekaterina Alekseeva ning ukrainlanna Sophie Chavigny.

Tulemused:

Pühapäeval peetud võistkondlikel U14 Euroopa karikavõistlustel saavutasid Eesti esindusvõistkonnad teise koha.

Eesti poiste esindusvõistkond (Henrik Priimägi, Markus Salm, Valentin Altunin, Erik Tobias) alistas poolfinaalis Minski esinduse 45:35, finaalis kaotati aga Ukrainale 27:45. Kokku osales 13 võistkonda.

TULEMUSED:

Tüdrukute epee poolfinaalis alistas Eesti I (Madli Palk, Anne-Mai Melles, Gabriela Truuse, Vanessa Ber) Minski võistkonna 45:39, finaalis jäädi alla Ukrainale 39:45. Eesti II (Marianna Denistsik, Susanne Lannes, Anneli Proosväli) sai neljanda koha, pronksikohtumises kaotati Minskile 39:45. Kokku osales 10 võistkonda.

TULEMUSED:

U23 naiste epee veerandfinaalis alistas Karoliine Loit (Musketär) kaasmaalanna Kärol-Liina Glinkini (Tallinna Mõõk) 15:9, poolfinaalis lätlanna Jana Vilcane 15:6 ja finaalis leedulanna Vikte Azukaite 15:10. Glinkin sai kokkuvõttes 5. koha, kokku osales 23 vehklejat.

Tulemused:

Eduard Lebedev (Tallinna Mõõk) alistas U23 meeste epee kaheksandikfinaalis Leedu esindaja Edgaras Dvariskise 15:13 ja sai seejärel loobumisvõidu klubikaaslaselt Jaron Kiirojalt. Poolfinaalis pidi Lebedev tunnistama turniiri hilisema võitja lätlase Ernests Cimborevicsi 15:10 paremust. Kiiroja sai 6. koha, kokku osales 32 vehklejat.

Tulemused:

Viimased uudised

Alustame uut hooaega

22.08.2023

Kõikide rühmatreeningutega alustame vastavalt tunniplaanile alates 4. septembrist. Uueks hooajaks pidime natukene korrigeerima ka treeningute hinnakirja. Kui vahepealsetel aastatel olid veidi unarusse jäänud noorvehklejatele suunatud kodused vehklemisturniirid, siis vehklemisklubi Tallinna Mõõk võttis selles osas initsaiatiivi ning püüame taas aktiviseerida noore vanuseklasside (U12-U20) koduseid võistlussarju. Seetõttu tasub kindlasti silma peal hoida ka Eesti vehklemisliidu võistluskalendril ning […]

Edvin ja Dinara tõusid Taanis poodiumile!

24.08.2022

Kolmapäeva hommikul algasid Taanis Kopenhaagenis Põhjamaade meistrivõistlused vehklemises. Esimesel päeval oli kavas U17 vanuseklassi epee, kus vehklemisklubist Tallinna Mõõk läks starti üheksa noormeest ja seitse neidu. Noormeeste turniiril, kus stardis oli 58 vehklejat, tegi suurepärase võistluse Edvin Jahu, kes läbi pika võistluspäeva näitas väga head ja enesekindlat vehklemist ning pääses kindlate võitudega finaali. Finaalis tuli […]