Tallinna mõõk

Vehklemisklubi ametlik koduleht

uudised

>>

Glinkin ja naiskond hõbedal!

Glinkin ja naiskond hõbedal!

27. jaanuar 2018

Laupäeval, 27. jaanuari peeti TTÜ spordihoones EV100 Juunioride meistrivõistlused epeevehklemises, kus rõõmustamiseks oli põhjust ka vehklemisklubi Tallinna Mõõk vehklejatel – individuaalse hõbeda teenis Kärol Liina Glinkin ning hõbedased medalid said kaela ka meie epeeneiud võistkonnavõistluselt. Võistkonda kuulusid Kärol Liina Glinkin, Getter Lage ja Iris-Maria Matskevitš.

Neidude epees jõudsid 28 vehkleja konkurentsis poolfinaalidesse Sandra Skoblov (IREM) ja Kärol-Liina Glinkin ning Jana Vilcane (DBJSS) ja Carmen-Lii Targama (En Garde).

Esimesest poolfinaalist väljust võitjane meie tüdruk Kärol seisuga 15:10 ning teisest poolfinaalist väljus seisuga 15:13 võitjana Jana Vilcane Lätist.

Finaalis tuli Kärolil kahjuks vastu võtta kaotus seisuga 8:15.

Hea võistluse tegi ka Getter Lage, kes kokkuvõttes saavutas 5. koha ning edetabelipunktideni jõudis veel ka Iris-Maria Matskevitš, kes saavutas 15. koha.

Tulemused:

Noormeeste epees suutsid ennast poolfinaalidesse võidelda Henrik Priimägi (En Garde) ja Ruslan Eskov (Tartu Kalev) ning Ernest Cimborevics (DBJSS) ja Andzej Gedzo (SBSK Draakon).

Esimesest poolfinaalist pääses finaali Eskov, olles oma vastasest parem seisuga 15:12 ning teisest poolfinaalpaarist väljus võitjana Gedzo seisuga 15:9

Finaalis rebis Gedzo kohe aguses mõne torkega ette ning enam vastasele erilist võimalust ei andnud. Lõpptulemuseks märgiti protokolli Gedzo võidunumbriteks 15:9.

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk parimana saavutas Jaron Kiiroja 6. koha.

Edetabelipunktideni jõudsid ka veel Nikita Palusaar (11. koht) ja Klim Gusarov (14. koht).

Tulemused: 

Neidude võistkonnavõistluse finaalis tuli meie esindusvõistkonnal alla vanduda lätlaste naiskonnale seisuga 38:45.

Kolmanda koha saavutas Haapsalu En Garde võistkond (Madli Palk, Zinaida Smõtskova, Carmen Lii Targamaa ja Svetlana Trynova), kes otsustavas kohtumises võitsid Tartu Kalevi võistkonda seisuga 45:27.

Tulemused:

Noormeeste võistkondlikuks Eesti meistriks tuli SBSK Draakon esindusvõistkond (Ilian Bobrov, Filip Djatšuk, Andzej Gedzo ja Leon Gerzo), kes finaalis alistasid Läti Daugavpils BJSS võistkonna seisuga 45:39.

Vehklemisklubi Tallinna Mõõk esindusvõistkonnal, kus vehklesid Klim Gusarov, Jaron Kiiroja, Nikita Palusaar ja Georg Linnamägi, tuli aga pronksi kohtumises alla vanduda leedukate GAJA FLORETE võistkonnale seisuga 38:45.

Tulemused: 

Viimased uudised

U14 Eestikatelt klubile kaks meistritiitlit!

20. mai 2018

Laupäeval, 19. mail Sõle spordikeskuses peetud Eesti U14 vanuseklassi meistrivõistlustel epeevehklemises jõudsid Eesti meistritiitlini Markus Salm noormeeste individuaalturniiril ning Tallinna Mõõga neidude võistkond koosseisus Karina Beimanova, Kristiin Nilisk, Karoliina Velleste ja Dinara Anis. Pronksmedali sai kaela Kristiin Nilisk individuaalturniirilt ning noormeeste võistkond koosseisus Markus Salm, Jan Joonas Pevkur, Mathias Murumaa ja Nikita Šitikov. 39 noormehe […]